Menu

Crazy Interiors

blog o nietuzinkowych wnętrzach

Genialny dom Jamesa Oakleya

crazyinteriors

Wnętrza tego domu, zaprojektowane przez nowojorską pracownię Fernando Santangelo, to moje największe wnętrzarskie zauroczenie ostatnich tygodni. Dom jest idealny.

 

James Oakley House 1

DUŻE PRZESZKLENIE

Jedna ze ścian salonu jest całkowicie przeszklona, dzięki czemu wnętrze jest pełne światła a dziki ogród stał się jego integralną częścią. Zwróćcie uwagę, że jest to niezwykła szklana ściana - ma harmonijny podział i pięknie wkomponowane drzwi z ramą - wielkie brawa za ten detal.  

 James Oakley House 2

LUSTRO WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU

Nad okazałym kominkiem, do ściany jest przyklejona wielka tafla lustra, w którym przepięknie odbija się okno. Dzięki temu w pomieszczeniu jest dwa razy więcej światła i dwa razy więcej ogrodu... i nieba.... i przestrzeń zdaje się być dwa razy większa niż w rzeczywistości. 

James Oakley House 3

ZJAWISKOWE KOLORY

Miodowe zasłony, malachitowa ściana, złote dodatki, głęboka czerń, rubinowe kanapy, żywa zieleń...oszałamiająca różnorodność koloru. Jest tyle różnych barw, a wszystko jest doskonale spójne. Ogromne wyczucie, odwaga i smak w doborze kolorów! 

 James Oakley House 4

SZLACHETNE MATERIAŁY

Naturalny kamień, wyszukany fornir, wytworne materiały obiciowe - dzięki nim wnętrze jest bardzo szykowne.

James Oakley House 5

DOPRACOWANE DETALE

Olejny obraz, etniczne poduchy, duże rośliny, pałacowe żyrandole, orientalne dywany... wszystko jakby z innej bajki a tworzy niesamowicie spójną całość. Jestem pod wrażeniem!

James Oakley House 6

 James Oakley House 7

 James Oakley House 8

 

 

 

 

© Crazy Interiors
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci