Menu

Crazy Interiors

blog o nietuzinkowych wnętrzach

Wall hangings

crazyinteriors

Nie ma dobrego odpowiednika tego określenia w języku polskim dlatego posługuję się oryginałem. Jakbym miała się pokusić o tłumaczenie to pewnie stanęłoby na ścianowisach, dlatego staram się nie ulegać tej pokusie :) acz! jestem otwarta na sugestie; możemy je jakoś nazwać hm?

Wall hangings to różnego rodzaju dekoracje, które wiesza się na ścianach. Są to istne cuda; zwykle dziane, plecione lub co najmniej wiązane, z gałęziami, ze sznurków, kolorowe i blade, nadzwyczajnie duże i zupełnie małe. W naszej obecnej rzeczywistości - zupełnie niepopularne. A szkoda bo potrafią wnieść do wnętrza niebywałą energię.

natalie_miller_13

Na początek przenosimy się do cudnego świata Natalie Miller- australijskiej artystki, która wykonuje wall hangings tkając i używając sztuki makramy. Barwienie, tkanie, dzianie, plecenie to jej chleb powszedni. 

natalie_miller_09

Natalie sama barwi włóczki, z których tworzy - patrzcie na te soczyste, pełne życia kolory!... i jeszcze łąkowa, australijska sceneria wkoło ajjjj...... przetransportowałabym się tam choćby zaraz :)

natalie_miller_072

 natalie_miller_10

natalie_miller_06

 natalie_miller_084

natalie_miller_123 

 natalie_miller_021

Powoli schodzimy z szalonych kolorów w kierunku bardziej stonowanym; i podziwiamy rozmaite techniki wykonania wall hangings.

wall hanging 1

wall hanging 2

 wall hanging 3

wall hanging 5

2e488e2f2f04f6d3ca2ce20ac717a932

 natalie_miller_051

Wall hangings  zachwycają przede wszystkim formą, mogą wnosić do wnętrza kolor, mogą być także prawdziwą biżuterią ścian. Kto chętny?

wall hanging 6

wall hanging 7

 wall hanging 8

 

© Crazy Interiors
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci