Menu

Crazy Interiors

blog o nietuzinkowych wnętrzach

Uratuje nas KOLOR!

crazyinteriors

Dziś miało być o tapetach. A będzie o kolorze... który ratuje mnie przed wszechobecnie panującą szarością i kałużami. Codziennie rano przy świetle świecy odbijającym się od żółtych zasłon, oglądam zdjęcia świata pełnego soczystych kolorów, które wypełniają później każdy wolny centymetr moich myśli. Lgnę do soczystych, intensywnych barw, bo one sprawiają, że jest mi cieplej, radośniej i ogólnie lepiej na duszy :)

Głowię się czemu nasze społeczeństwo masowo nie garnie się do koloru we wnętrzach. Na szarość jesienno-zimowego krajobrazu raczej nie mamy wpływu. Za to mamy doskonały wpływ na to, czym się otaczamy. Otaczajmy się zatem kolorem! a nie straszna będzie nam niekończąca się plucha ani szaruga :)

e65f46d0d876ad5a06a00c0bde4201c1

Abigail_Ahern

Abigail_Ahern_colour

 

Patrizia Moroso house 1

Wybierajmy kolorowe dodatki: poduchy, dywany, obrazy. Przywoźmy pełne słońca pamiątki z podróży. Dla odważnych soczysto zielona sofa prosto z niesamowitego domu Patrizii Moroso.

MOROSO_3A

Patrizia Moroso house 3

Już dawno przestałam myśleć w szarościach, w moim świecie coraz mniej monochromatyczności. Podążam w kierunku koloru i chcę szerzyć jego energetyczną moc. A więc! ładujcie baterie :)

0c16e27f3c2d7c05b291f37e4569991c1

5cbac9e874b714b38fb24a48117a06591

Jonathan Adler

Jonathan Adler

Jonathan Adler design

Jonathan ADLER

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Zwyżkowi] *.internetdsl.tpnet.pl

    Zdecydowanie popieram kolory w mieszkaniach. Od razu inaczej się w nich mieszka ;) Zwłaszcza zimą.

  • Gość: [Marcolla] *.internetdsl.tpnet.pl

    Dokładnie :) Uwielbiam kolor w mieszkaniach, styl skandynawski mi się podoba, ale nie zdecydowałabym się na niego. No chyba że właśnie bym dodała trochę koloru :)

© Crazy Interiors
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci